Zkušenosti

Zkušenosti

Zkušenosti


Studio 20 je mezinárodní společnost, která má více než 17 let zkušeností v oblasti online modelingu a sídlí na 3 kontinentech: v Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. Přesněji řečeno, máme certifikovaná studia Jasmin Gold v Bukurešti, Cluj-Napoca, Timisoara, Oradea, Craiově, Brasově, Ploiesti, Los Angeles a Cali (Kolumbie)
a stovky webcam modelek, které mají legální umělecké smlouvy, soukromé zdravotní pojištění, bezplatné individuální kurzy, věrnostní bonusy a spoustu dalších výhod.
Náš tým specialistů má potřebné znalosti a schopnosti transformovat webcam modelky na hvězdy v odvětví online modelingu. Úlohou týmu je podporovat tě na každém kroku, aby jsi maximalizovala své výdělky, což ti pomůže splnit si své sny.

Zkušenosti, které jsme v průběhu let nashromáždili, budou využity k tvému prospěchu, takže budeš moci vysílat za nejlepších podmínek
a naplňovat své finanční cíle v co nejkratším čase. Studio20, největší studio na světě, ti nabízí práci v čistém a krásně ozdobeném pracovním prostoru s prvotřídní technologií,spolu s nejlepším týmem v oblasti online modelingu. Výzvy, kterým jsme čelili od roku 2001 do současnosti, nám pomohly neustále se zlepšovat, abychom mohli našim modelkám nabídnout podporu, kterou potřebují k maximalizaci svých výdělků. Jsme u tebe při každé výzvě, podporujeme tě a proměníme tě v špičkovou glamour webcam modelku, která může vydělat až 25 000 $ měsíčně!

 

 

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL