Protože tvé sny se stanou skutečností

Protože tvé sny se stanou skutečností

videochat pentru ca-ti vom implini visurile

PROTOŽE TVÉ SNY SE STANOU SKUTEČNOSTÍ

Pokud se chceš stát finančne nezávislá a dosahnout životní cíle za nekolik málo let, tak stát se webcam modelkou je tvoje nejlepší volba!  Jsi tu spávně a neváhej kontaktovat Studio 20 – nejlepší studio na světě. Jsme tady pro tebe během té nejkrásnější a nejpřínosnější zkušenosti v tvém živote!   

Lidé si vybírají zaměstnání kvůli platu. V online modelingu lidé mluví o velmi vysokých částkách, tisíce až desetitisíce dolarů za měsíc. Ale jsou tato čísla pravdivá a reálná? Může ti to vydělat tolik peněz, pokud se staneš webcam modelkou? Odpověd je “ANO” ! A tyto užasné částky jsou hlavním důvodem proč se mnoho dívek a  žen rozhodne stát webcam modelkou a tím pádem součástí našeho týmu. Je uplně v pořádku chtít život bez finančních starostí, ve kterém se všechna tvá přání mohou stat skutečností a Studio 20 ti to umožní.

.

 

KOLIK PENĚZ SI MŮŽEŠ VYDĚLAT, POKUD SE STANEŠ WEBCAM MODELKOU VE STUDIU20?

Závisí na tvém úsilí a pracovitosti.  Začínajíci webcam modelka si může vydělat mezi 1000 až 10 000 dolarů za měsíc. Výdělek závisí jen na tobě. Náš tým Studio 20 pracuje s každou modelkou individuálně, aby jí pomohl rozvinout maximálně její potenciál a dosáhnout nejlepšího finančního ohodnocení. 

Dovol nám ti odprezentovat některé z benefitů, které si můžeš užívat i ty, pokud se staneš webcam modelkou našeho týmu:

1. Mezinárodní uznání a Jasmin Gold Certifikát.

Bezpochyby, Studio 20 je nejlepší studio na světě, vyhrávající ocenění na nejdůležitějších mezinárodních festivalech online modelingového průmyslu.   Rovněž je to první studio na světě, která obdržela certifikát Jasmine Gold, největší  uznání v tomto průmyslu vůbec.  Tento titul je potvrzením toho, jak jsme roky vybírali, připravovali a propagovali naše modelky. Naše společnost je nejlepší z hlediska výdělků na Jasmin.com a to je obrovský úspěch!

2. Pokud se staneš webcam modelkou Studio 20, můžeš vydělávat kumulativní provize až do 65% z výdělku.

Když se rozhodneš stát se webcam modelkou a náš tým tě přijme, budeš mít vynikající platební podmínky.   Chceme modelkám pomoct dosáhnout jejich cíle, proto nabízíme více než kdykoliv jindy a kdokoli jiný.   Jako webcam modelka budeš placená dvakrát za měsíc, pracovní doba je rozdělena na dvakrát 14 dní v měsíci a musí se splnit určitý počet hodin.  Modelky, kteří patří do týmu Studio 20, budou mít nárok na kumulativní bonusy, které jsou přidány k 50% základu z celkového výdělku, pokud splní následující : 
• 2% pokud je modelka online více jak 90 hodin v průběhu dvou týdnů 
• 5% pokud je modelka online více jak 100 hodin v průběhu dvou týdnů 
• 5% pokud výdělek modelky překročí 10 000 dolarů v průběhu dvou týdnů 
• 5% pokud jsi součástí týmu studia po dobu jednoho roku bez přerušení  Tyto bonusy mohou kumulovat (kromě prvních dvou samozřejmě), takže staň se webcam modelkou a můžeš vydělávat provize až do výše 65%!

3. OCENĚNÍ A BONUSY:

Být webcam modelkou nikdy nebylo tak odměňující.  Neustále probíhájí  soutěže pro všechny modelky, které zohledňují odpracované hodiny, příjem, speciální projekty- odměnou bývají peníze, placené dovolené v úžasných destinacích, speciální reklamní benefity a podobně.

4.  Finanční pomoc pro začátečníky:

Naše studio pomáhá modelkám „začátečnicím“ s přípravou na dokonalý vzhled,s poradenstvím nákupu ideálních líčidel a také s výběrem pracovních outfitů. Pokud odpracuješ  v našem týmu alespoň tři měsíce, všechny tyto produkty dostaneš jako dárek od Studia 20!  Pokud nebudeš dodržovat pracovní dobu, popřípadě nebudeš mít ten správný přístup k práci, bude ti odečtena celková částka za produkty z poslední výplaty. 

5. INDIVIDUÁLNÍ KURZY ZDARMA 

V momentě, kdy se staneš webcam modelkou pro Studio 20, dostaneš zdarma individuální kurz, který ti pomůže se vyvíjet profesně i osobně.

6. Snadný přístup k bezúročným půjčkám a věrnostním bonusem:

Pokud budeš součástí našeho týmu minimálně  6 měsíců, budeš mít možnost si zažádat o bezúročnou půjčku přímo od Studio 20. Budeš schopná si koupit vlastní auto nebo byt. Budeš muset složit minimálně 20% z požadované částky a ostatních 80% pořídí Studio 20. Dlužné peníze budeš splácet měsíčně ve formě splátek, které budou odcházet z tvých výdělků.

JAK MŮŽE WEBCAM MODELKA VYDĚLÁVAT HODNĚ PENĚZ?

Astronomické výdělky v tomto průmyslu mohou být považovány za mýtus, ale s naší profesionální pomocí, jakou Studio 20 je, se to může stát skutečností. Samozřejmě, že je velký rozdíl mezi výdělkem modelky, která pracuje sama na sebe a mezi výdělkem modelky, která těží z podpory profesionálního týmu, který má zkušenosti přes 18 let v průmyslu a který ti zabezpečí všechny možnosti na dosažení cílů. V ostatních zaměstnáních se tvá výplata navyšuje až v průběhu několika let a to jen o malá procenta, v případě, že zaměstnanec dosáhne zkušenosti nebo profesně zestárne. A v tom je online modeling unikát - zde výdělky závisí pouze na tobě- na neustálém rozvoji a oddanosti online modelingu. Ano, zní to neuvěřitelně, ale je lepší se přesvědčit na vlastní oči přečtením si příběhů úspěchu našich modelek, které vydělávají až 10 000 dolarů měsíčně.

JAK DLOUHO TRVÁ MODELCE SI VYDĚLAT AŽ 10 000 DOLARŮ ZA MĚSÍC?

V momentě, kdy se staneš webcam modelkou, nejdůležitějšími kroky k úspěchu jsou ambice a sebevědomí, rozvoj potenciálu a vytrvalost.  Přístup modelky má největší vliv. Pokud vypadáš dobře a jsi v pohodě, optimistická a vysoce motivovaná, tak máš velmi vysokou šanci na okamžitý úspěch hned po ukončení tréninku. I když zcela nesplňuješ všechny kritéria, ale věnuješ pozornost velmi cenným radám našeho týmu, budeš na dobré cestě dosáhnout své finanční cíle za několik málo měsíců.  Pouze ty stojíš za naplněním tvých snů! Samozřejmě, bude za tebou stát nejlepším tean na světě a ty máš jedinečnou příležitost tuto možnost využít.   

Studio 20 Tě bude podporovat na tvé cestě, jak se stát úspěšnou webcam modelkou. Dlouhodobé partnerství ti pomůže dosáhnout toho, co chceš a přeměnit tvé sny v realitu. 

 

KONTAKTY

Úlohy modelu webové kamery

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL