Naučíš se umění komunikace

Naučíš se umění komunikace

videochat training arta comunicariiStaň se webcam modelkou pro Studio 20! Když začneš pracovat pro naše studio, budeš zasvěcena do tajemství svádění. Náš tým má bohaté zkušenosti v oblasti online modelingu a rady, které získáš během školení, jsou nesmírně cenné. Celý den jsme po tvém boku, připraveni tě proměnit ve femme fatale a úspěšnou webcam modelku, která může vydělávat až 10 000 $ měsíčně nebo i víc!

Kromě fyzické transformace, kterou ti poskytnou vizažisté  a stylisté, které máme k dispozici, ve Studiu 20 budeš těžit z našeho školení, které ti položí základy pro vynikající kariéru jako webcam modelka. Minimálně čtyři ženy na každém místě, které dříve pracovaly jako modelky, se s tebou podělí o své zkušenosti a naučí tě, jak svést muže. Když se staneš modelkou na plný vazek, použiješ tyto triky k poznání mužské psychologie a k prozkoumání své ženskosti naplno. Také se dozvíš, jaký je ten správný přístup pro tuto práci, jak rozšířit svou fantazii a vytvářet a naplňovat fantazie i pro muže, jaké témata můžeš s členy diskutovat a jak je zabavit. Kromě toho se staneš webcam modelkou a naučíš se, jak se lépe přizpůsobit každé situaci.

Po skončení tréninku budeš mít příležitost uvést do praxe vše, co jsi se naučila a zdokonalit své svádění. Staneš se kvalitní webcam modelkou a budeš mít šanci prozkoumat mužskou psychologii, takže žádný muž ti nebude záhadou. Žena, která denně pracuje s muži a která může zdůraznit své přirozené kouzlo, může mít v reálném životě kohokoli, koho chce. Staň se webcam modelkou a žij svůj život naplno!

KONTAKTY

Úlohy modelu webové kamery

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL