Budeš se cítit jako filmová hvězda

Budeš se cítit jako filmová hvězda

Model de videochat star de cinema

Budeš se cítit jako filmová hvězda

“Women have a certain sexuality and

I think their bodies are beautiful, regardless of size.

It doesn't matter what a woman looks like. If she believes in herself, then she's sexy.” 
- Angelina Jolie

Práce ve studiu: Budeš se každý den hýčkat

Při práci před webkamerou, se o tvůj vzhled postará celý tým profesionálů a ujistí tě, že nejsi jenom elegantní, ale také krásná.  Tato práce je ideální pro okouzlující ženy! Od prvního dne budeš těžit z rad a vedení vizážistek, kadeřníků a stylistek. Webcam modelka musí zohledňovat nejen fyzické aspekty práce s webkamerou, ale také chování, gesta, výrazy obličeje a jazyk používaný ve společnosti členů. Náš team ti pomůže využít tvých silných stránek. Online vysílání odhalí pravou ženu uvnitř v tobě. S pomocí našeho teamu budeš vypadat skvěle každý den. Můžeš si vybrat přirozený, sofistikovaný nebo elegantní vzhled a náš vizážista ti pomůže proměnit tě ve hvězdu. Pokud se budeš cítit krásně a sebevědomě, budou tě tak vnímat i lidé kolem tebe.

Webcam modeling: Vždy budeš uvolněná

K dosažení nejlepších výsledků potřebuješ také relaxaci.Tyto chvíle volného času nabízíme na pracovišti. Při práci se Studiem 20 ti bude nabídnuto členství v posilovně a masérka, která bude denně po ruce, aby ti poskytla relaxační masáž. Kolik velkých společností se může pochlubit, že poskytují tuto službu svým zaměstnancům?

Kromě zacházení jako s královnou, které ti tady bude k dispozici, ti Studio 20 pomůže splnit tvé finanční sny. Půjčíme ti bez jakéhokoli zájmu, ať už si chceš koupit auto nebo dům, jet na vysněnou dovolenou nebo navštívit světově proslulého plastického chirurga. Mluvíme tady o práci s výhodami!

Focení

Chceš-li zapůsobit a přilákat  pozornost, potřebuješ dokonalé portfolio fotografií a videí. Za tímto účelem poskytujeme ženské profesionálky, aby ses cítila v pohodě.

Se zkušenými fotografy a editory bude tvůj profil na webech pro webcam modeling vypadat bezchybně. Využij webcam práce pro Studio 20 a staň se nezávislou ženou!

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL