Proč Studio 20?

Proč Studio 20?

Zkušenosti

Studio 20 je mezinárodní společnost, která má více než 18 let zkušeností v oblasti webcam modelingu a sídlí na 3 kontinentech: v Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. Přesněji řečeno, máme certifikovaná studia Jasmin Gold v Bukurešti, Cluj-Napoca, Timisoara, Oradea, Craiově, Brasově, Ploiesti, Los Angeles a Cali (Kolumbie) a stovky webcam modelek, které mají legální umělecké smlouvy, soukromé zdravotní pojištění, bezplatné individuální kurzy, věrnostní bonusy a spoustu dalších výhod.

Náš tým specialistů má potřebné znalosti a schopnosti transformovat webcam modelky na hvězdy v odvětví online modelingu. Úlohou týmu je podporovat tě na každém kroku, aby jsi maximalizovala své výdělky, což ti pomůže splnit si své sny.

Zkušenosti, které jsme v průběhu let nashromáždili, budou využity k tvému prospěchu, takže budeš moci vysílat za nejlepších podmínek a naplňovat své finanční cíle v co nejkratším čase.

 

Studio20  ti nabízí práci v čistém a krásném pracovním prostoru s prvotřídní technologií spolu s

nejlepším týmem v oblasti online modelingu. Výzvy, kterým jsme čelili od roku 2001 do současnosti, nám pomohly neustále se

zlepšovat, abychom mohli našim modelkám nabídnout podporu, kterou potřebují k maximalizaci svých výdělků. Jsme u tebe při každé výzvě, podporujeme tě a proměníme tě v špičkovou glamour webcam modelku, která může vydělat až 25 000 $ měsíčně!

Zákonnost

Online modeling je právně upravená práce. Jako webcam modelka Studia 20 budeš mít legální pracovní smlouvu, která je v souladu se všemi právními předpisy.

 

Každá modelka, která chce pracovat ve Studiu 20, podepíše smlouvu, ve které budou jasně stanovena práva a povinnosti každé zúčastněné strany. Abychom zajistili spravedlivost a transparentnost, podepíšeme tuto smlouvu v první pracovní den.

videochat studio-20.ro
 

Kromě podepsané smlouvy se Studiem 20 vydáme každý výplatní den dodatek, ve kterém budeme specifikovat výdělky za dané časové období. Tento dodatek podepíšeš a dostaneš kopii. Částka v něm uvedená bude převedena na tvůj bankovní účet. Chceme tě ujistit od začátku, že budeme transparentní a spravedliví, abychom měli dlouhodobou prospěšnou spolupráci.

Zaměstnanci společnosti

Jsme mladý, seriózní a jednotný tým. Jsme tady pro tebe 24/7, abychom ti poskytli plnou podporu, kdykoli to budeš potřebovat. Vzhledem k tomu, že trávíš spoustu času ve webcam studiu, možná víc než s rodinou nebo přáteli, je velmi důležité být obklopen optimistickými, důvěryhodnými a sjednocenými lidmi. V našem studiu se setkáš s mladým kolektivem, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytne ti potřebnou podporu a všechny potřebné informace.

modele studio videochat studio-20
Gala večer na předávání cen  Awards 2017

15 až 20 lidí z každého studia se denně snaží, aby jsi měla optimální podmínky pro vysílaní online. Náš tým se skládá z 8 oddělení
 

 1. Řídící oddělení

Toto oddělení se skládá z generálního ředitele a manažerů každého studia. Zajišťují, aby celý tým vykonával svou práci a pracoval ve prospěch webcam modelek.
 

2. Školící oddělení

Toto je jedno z nejdůležitějších oddělení, protože pomáhá modelkám získat užitečné informace o online modelingu. V každém studiu Studio 20 jsou alespoň 4 ženské koučky, které byly webcam modelkami po dlouhou dobu.

Během prvních 5 dnů ti řeknou, co musíš udělat, když vysíláš online a jak jednat před kamerou pro maximální výdělky. Tvůj osobní

trenér ti nejprve vysvětlí teoretickou část a poté ti ukáže, jak to vypadá v praxi. Pokud budeš potřebovat víc času, může ti být doba školení prodloužena.

3.   Oddělení technické podpory

Čtyři členové tohoto oddělení zajišťují kvalitu a dobré fungování technického vybavení pro online vysílání. Zajišťují, aby dívky, které jsou webcam modelky pro Studio 20, měly nejlepší zvukové a obrazové hodnocení na všech

webech, na kterých pracují. Také ti nabídneme nepřetržitou technickou podporu a vždy budeš mít 2 kolegy, kteří mohou vyřešit všechny problémy nejpozději do 35 minut po zažádání o pomoc.

4.   Personální oddělení


Je to první oddělení, se kterým se ve Studiu 20. setkáš. Naši kolegové ti představí studio a vysvětlí roli každého člověka v týmu. Můžeš se jich zeptat na cokoli, co chceš vědět. Provedou tě studiem tak, aby jsi pochopila o čem tato práce je.

5.   Finanční / správní oddělení


Toto oddělení zajišťuje transparentnost a poctivost ve Studiu 20. První den podepíšeš smlouvu, ve které jsou uvedena práva a povinnosti každé strany.

6.   Umělecké oddělení


Naše studio ti poskytne profesionální fotografky a video editory, aby jsi se mohla během focení cítit uvolněně. S jejich pomocí bude tvůj profil vypadat bezchybně, takže na členy můžeš zapůsobit svou fotogalerií a videogalerií.

7.    Stylingové oddělení

Chceš-li vypadat báječně každý den, když budeš vysílat, o tvůj vzhled se postará vizážistka a kadeřník. Bez ohledu na styl, který si budeš chtít osvojit (přírodní, sofistikovaný nebo elegantní), budeš mít vzhled, díky kterému se budeš cítit krásně. Pokud budeš sebevědomá a sexy, tvoji fanoušci tě budou milovat.

8.    Úklidové oddělení

Když budeš mít čisté pracoviště, ráda budeš chodit do práce. Díky čistotě a čerstvosti se budeš cítit dobře, takže se můžeš soustředit na svou práci, aby si dosáhla požadovaných výsledků. Náš tým oddělení čistoty zajišťuje, že je vše čisté, takže můžeš vysílat ve vynikajícím pracovním prostoru.


studio videochat
Jaké další výhody mají webcam modelky Studio 20:

Modelky a modelové, kteří patří do týmu Studio 20, budou mít nárok na kumulativní bonusy,

které jsou přidány k 50% základu z celkového výdělku, pokud splní následující :

  • - 2% pokud je modelka online více jak 90 hodin v průběhu dvou týdnů

  • - 5% pokud je modelka online více jak 100 hodin v průběhu dvou týdnů

  • - 5% pokud výdělek modelky překročí 10 000 dolarů v průběhu dvou týdnů

  • - 5% pokud jsi součástí týmu studia po dobu jednoho roku bez přerušení

Bezpečnost a stabilita

Studio 20 je společnost s více než 18 let zkušeností v oblasti online modelingu, která má 11 studií po celém světě: v Evropě, Severní Americe a Jižní Americe. S plány otevírat nová místa každý rok se nemusíte obávat o stabilitu své práce, jako obvykle u jiných studií, která nezůstávají otevřená po velmi dlouhou dobu.

Mezinárodní uznání a certifikace Jasmin Gold

Studio 20 je první a jediné studio s certifikací Jasmin Gold - nejvyšší možná úroveň, kterou nabízí webcam modelig všem mladým ženám, které chtějí změnit svůj život k lepšímu. Tento titul je oficiální odměnou za úsilí naší společnosti a webcam modelek a také uznání zvláštního partnerství mezi oběma značkami,

jehož výsledkem jsou preferenční podmínky pro modelky Studio 20. Kromě certifikátu je důležitější skutečnost, že nejméně 15–20% modelek, které figurují v grafu Jasmin, jsou modelky Studio 20.

Transparentnost a spravedlnost

Studio 20 ti nejen nabízí stabilní práci, ale také možnost pracovat ve studiu dodržujícím zákony. Pokud se rozhodneš pracovat pro Studio 20, podepíšeš smlouvu ve 2 kopiích, z nichž jedna bude pro tebe. Od prvního dne budeš vědět, jaká jsou tvá práva a povinnosti. Tyto informace si také můžeš prohlédnout online kdykoli chceš. Vzhledem k tomu, že jsme spravedliví a transparentní, chceme, abys věděla všechno o svém výkonu, takže pokaždé, když dostaneš zaplaceno, podepíšeš další formulář, ve kterém uvidíš částku peněz, kterou jsi si vydělala.

Ochrana osobních údajů nebo propagace

Existují webcam modelky, které musí zůstat v anonymitě. Respektujeme jejich rozhodnutí a nabízíme jim 100% diskrétnost. Nikdo neodhalí tvé skutečné jméno a budeš pracovat pod přezdívkou. Pokud webcam modelky veřejně převezmou svou profesi a potřebují propagaci, můžeme jim pomoci vybudovat úspěšnou značku. Tímto způsobem vydělají více peněz z online modelingu, ale také z programů přidružení a osobních stránek.

Zdarma individuální kurzy a finanční pomoc

Pokud chceš pracovat pro Studio 20, nepotřebuješ žádné zkušenosti. Během prvních 5 dnů v našem týmu ti bude k dispozici mentor, který ti ukáže vše, co potřebuješ vědět o online modelingu. Pokud se necítíš zcela připravená začít s vysíláním, můžeš si prodloužit dobu školení.

Kdykoli se budeš cítit ohromena nebo se ocitneš v obtížné situaci, budeš moci požádat náš tým podpory o pomoc. Vždy budeš mít nejméně 2 kolegy na směne, kteří ti mohou pomoci s jakýmkoli problémem, který
může nastat. I když jsou zaneprázdněni nebo mají přestávku, někdo ti bude schopen pomoci do 35 minut od žádosti o pomoc.

Studio 20 pomáhá začínajícím modelkám s make-up výbavou a oblečením. Pokud v našem týmu strávíš alespoň tři měsíce, obdržíš výrobky jako dárek od Studio 20! Pokud nedodržíš pracovní plán nebo pokud to nebudeš myslet vážně, bude ti hodnota produktů odečtena z poslední výplaty.

Pokud budeš pracovat pro Studio 20 po dobu nejméně 6 měsíců, máš možnost získat bezúročnou půjčku přímo od Studio 20. Tímto způsobem si budeš moci koupit své vlastní auto a byt. Budeš muset přinést minimálně 20% požadované částky a zbývajících 80% bude poskytnuto Studiem 20. Vrátíš peníze, které dlužíš v měsíčních splátkách ze svých výdělků.

Po 12 měsících bez přerušení v našem týmu dostaneš věrnostní bonus na základe tvých výdělků.

Významně zaručená návštěvnost

Naše společnost přiděluje každý měsíc marketingový rozpočet ve výši přes 100 000 USD webcam  modelkám, které vysílají pro Studio 20, aby garantovala vyhrazenou  návštěvnost. Každý den  přijímají online více než 300 000 návštěv, takže vždy mají s kým mluvit. Důležitým zdrojem provozu je  náš exkluzivní partner, LiveJasmin.

Ocenění

V průběhu let získalo Studio 20 nejdůležitější ceny v tomto odvětví na nejprestižnějších festivalech v Severní Americe, Jižní Americe a Evropě. Náš tým pokaždé šel na pódium, aby získal trofej pro Best Studio, což je důkaz nejvyššího uznání.

Cel mai bun studio videochat Studio-20
 Awards 2017

Ocenění získaná Studio 20 jsou:

 1. Live Cam Studio roku (ceny GFY, 2015 a 2016);

 2. Best Emerging Studio a Best Live Cam Studio (AW Awards, 2015, 2016, 2017);

 3. Best Emerging Studio a Best Cam Studio (YNOT Awards, 2015 a 2016);

 4. Nejlepší globální webcam studio (LalExpo2016);

 5. 11 trofejí pro Studio 20 (Live Cam Awards, 2016 a 2017);

 6. Cam Studio roku (Xbiz, 2017);

 7. Nejlepší rumunské cam studio a nejlepší marketingová kampaň (YNOT Awards 2017).

Nebyli by jsme tam, kde jsme dnes, bez pomoci úžasného, ambiciózního, pracovitého a talentovaného týmu webcam modelek! Stojí za řadou ocenění v online modelingu, které se konali v Praze (Česká republika), Barceloně (Španělsko), Los Angeles a Las Vegas (USA), Cartagena (Kolumbie) a Mamaia (Rumunsko), což dokazuje, že Studio 20 má potřebné schopnosti, motivace a zdroje pro nábor a transformaci webcam modelek- úspěšných žen, které vydělávají až 10 000 $ měsíčně.

Ocenění našich modelek:

1. Devious Angel - Nejlepší CamModel na LiveCam Awards 2015, AW Awards 2016, LalExpo2016 a Xbiz 2017.  e také první rumunskou modelkou, která v roce 2016 získala nejdůležitější cenu v USA, AVN Fanvote Model;
    2. Raquelle Diva - nejlepší modelka v Cam YNOT 2015 a nejlepší rumunská modelka na LalExpo2016;
    3. Sasha Red - nejlepší private site na AWAwards 2015, Best Cam Model, na YNOT Prague 2016 a Best European Cam Model, na XBIZ 2017.
    4. Taniussha - nejlepší nováček na AW Awards2016;
    5. Rebecca000 (Studio 20 Victoriei)     • AspiringLive Live Model na Live Cam Awards 2017;
    6. Natasha Chase (Studio 20 Timisoara) - nejlepší přístup na Live Cam Awards 2017;
    7. Lara Dixon (Studio 20 Cluj) - nejlepší show na Live Cam Awards 2017.
    8. Eva Devine - nejlepší sólo na AW Awards2017
    9. Glamy Anya - nejlepší fetiš modelka na AWAwards 2017;
    10. Aubrey Novaa - nejlepší nová modelka na soutěži YNOT Awards 2017.

Zde je rozhovor, který poskytla naše kolegyně, Devious Angel, krátce po obdržení ocenění „Best Live Cam Model Personal Site“ na galavečeru Live Cam Awards v roce 2015:

 

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

 • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
 • (+4) 0786 070 050
 • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL