Pravda nebo odvaha: nejlepší otázky pro členy

16.06.2020
Pravda nebo odvaha: nejlepší otázky pro členy
Nejlepší na tom, že jsi non-adult webcam modelka je to, že i když se před svými členy nemusíš svlékat nebo se zapojovat do jakékoli sexuální aktivity, během vysílání ti nikdy nedojdou témy. Například můžete hrát role-play, mluvit o knihách, které čtete, nebo o počasí v jiném stylu, zapůsobit na své členy několika slovy v jejich rodném jazyce, mluvit o fotbalu nebo se dokonce zapojit do Big Talk.

Mluvíme o Truth or Dare, slavné hře, která se obvykle hraje na teambuildingu, noci s přáteli nebo dokonce mezi 2 a více páry jenom víc nezbědným způsobem. Verze Truth or Dare, kterou vám představíme níže však zní spíše jako kombinace mezi Big Talk a hraním rolí, protože otázky nemusí být nutně sexuální. Zkrátíte si čas a taky se hezky zabavíte.

Pravdivé otázky

Kdyby jsi byl jednu hodinu opačné pohlaví, co by jsi dělal? Bude to překvapení, ale ne všechny odpovědi na tuto otázku budou sexuální.

Byl jsi někdy ponížen? Popiš, jak jsi se cítil. Pro muže je těžké připustit, že byli v takové pozici.

Co by jsi nikdy neudělal, i když by ti někdo nabídl všechny peníze na světě? Je to skvělá šance dozvědět se více o hodnotách vašich členů.

Jakou kvalitu nebo vlastnost by jsi chtěl změnit? Tato otázka odhalí největší vadu, kterou si vaši členové nechávaji pro sebe.

Jaká nejbláznivější věc se ti přihodila v obchoďáku? To je skvělá šance vzpomenout si na zábavný okamžik nebo příběh.

“Odvážit se” otázky:

Tanec s koštětem nebo mopem. To bude opravdu zajímavý a vtipný obrázek, protože vy ani váš člen nemůžete jít ven nebo mít kontakt s jinou osobou.

Řekni něco velmi intimního. Muži obvykle nejsou moc dobří, když vyjadřují své emoce, takže by to pro ně byla skvělá příležitost si vylít svou duši.

Zpívejte abecedu aniž by jste pohnuli ústy. Ať už to vy nebo váš člen vyzkoušíte, pravděpodobně budete znít zábavně a vydáte 26 identických zvuků.

Imitujte svého nejlepšího prezidenta. V závislosti na zemi, ze které vy nebo váš člen pocházíte, by to mohla být docela zajímavá výzva.

Řekni první slovo, které ti přijde na mysl. Překvapivě to bude pravděpodobně spíše potravinový předmět než něco sexuálního.

To jsou samozřejmě jen naše návrhy na originální a zajímavé otázky Truth or Dare, ale můžete kdykoli přijít s vlastním. Určitě při hraní této hry bude čas rychle letět, zejména během pandemie Coronavirus, a také zjistíte zajímavé věci o svém členovi nebo (proč ne) o sobě. Bavte se!

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL