Co o vás říká vaše oblíbená barva?

16.06.2020
Co o vás říká vaše oblíbená barva?
Obtížné období, kterým procházíme, a zejména část s izolací nás přimělo vrátit se k základům a vrátit se k nejjednodušším prvkům, které definují náš život. Nejsem si jistý, zda se to dejě protože máme mnohem více času na přemýšlení než obvykle, nebo protože jsme zjistili jak málo nám chybi kě štěstí. Stejně jako na prvním rande, chtěli bychom se vás zeptat: jaká je vaše oblíbená barva?

Spolu s vaším znamením zvěrokruhu a oblíbeným filmem, vaše barva říká hodně o vaší osobnosti. A dost vtipné je, že nejde o samotný odstín, ať už je tmavý nebo jasný, ale o to co barva znamená. Jak uvidíte níže, neexistuje žádná „správná“ nebo „špatná“ barva, protože všechny mají pozitivní význam . Ve skutečnosti je to jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli napsat tento článek: ukázat vám, že i v nejtemnějších dobách stále existuje naděje na lepší a normální budoucnost.

Černá. I když mluvíme o barvách, rozhodli jsme se začít tím, co většina lidí definuje jako „non-colours“ - černá a bílá. Ve skutečnosti černá neznamená vůbec žádnou barvu, zatímco bílá znamená všechny barvy dohromady. I tyto definice o vás hodně říkají. Pokud máte rádi černé oblečení, jste určitě inteligentní, ale přesto nějak tajemní a cyničtí.

Bílá. Na druhé straně je bílá synonymem klidu. Jak vidíte, i když černá je opakem bílé, neznamená to, že pokud máte rádi černou jste opakem osoby, která má ráda bílou. Obě barvy jen zvýrazňují různé aspekty vaší osobnosti.

Červená. Nepochybně třetí nejoblíbenější barva na světě po černé a bílé je červená. Odkrývá silnou, ambiciózní a otevřenou osobnost. A proč ne, červená nemůže být obvykle spojena s ničím špatným nebo negativním.

Modrá. Ačkoli se někteří z vás během této doby mohou cítit modře, barva nemá nic společného se špatnými pocity. Ve skutečnosti to znamená klidná, citlivá a trpělivá duše.

Zelená. Zelená je synonymem přírody a zdraví, proto to nemůže být špatně, pokud je to vaše oblíbená barva. To znamená, že jste něžný, upřímný a vášnivý člověk.

Oranžová. I když pomeranče mohou být sladké i hořké, lidé, kteří mají rádi tuto barvu, vevnitř nemají nic „hořkého“. Ve skutečnosti jsou hraví a populární.

Žlutá. Žlutá, jak se máš? :) Vtipy stranou, lidé, kteří dávají přednost tomuto odstínu jsou pozitivní, přátelští, dobrodružní a vždy vidí dobrou stránku a to i v nepříliš dobrých situacích.

Fialová. V neposlední řadě jsme se rozhodli mluvit o barvě, která se překvapivě líbí mnoha lidem. I když by jste to mohli považovat za překvapivé, mnoho lidí si užívá fialovou barvu. A

jsou to dobré zprávy: jsou vášniví, uměleckí a módní!

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL