Studio 20 Mansion

20 míst v 5 zemích na 3 kontinentech udělalo Studio 20 největší a nejznámější on- line modelingovou agenturou na světě, a Studio 20 Mansion je dokonalost profesionality, luxusu a výkonu v průmyslu webcam modelingu.

Toto extrémně výnosné pole se stalo natolik konkurenceschopné, že otázka na rtech každého z nás už teď není „proč webcam modeling?“, ale „proč top model?“.
Chceme vám pomoct bojovat víc! Stojíme vedle vás a pomůže vám stát se jednou z nejlepších webcam modelek v tomto odvětví. Můžete zapomenout na starosti, protože pohádkové výdělky, nejlepší provize a nejvyšší bonusy jsou vám k dispozici a zaručí vám luxusní životní styl.

The Mansion není jen webcam studio, ale i vrchol průmyslu! Co vám nabízíme navíc:

    • Denní profesionální make-up: profík vám vždy pomůže odhalit své nejlepší obličejové rysy, takže příběh před kamerou bude vždy plný zázraků a tajemství.

    • Hairstyling: vždy se budete cítit krásná a atraktivní.

    • Opalovací lehátko: budete mít možnost udržovat si „chocolate“ tón vaší pleti v průběhu celého roku.

    • Nehty: jsme si vědomi toho, že nehty jsou vizitkou každé úhledné ženy, takže se vám bude líbit vynikající design v profesionálním prostředí.

    • Masáže: Pokaždé, když se cítíte vyčerpaná, nebo prostě potřebujete chvíli odpočinku, odpočinek na masážním sezení vám pomůže zapamatovat si, že jste součástí toho nejlepšího z webcam týmu na světě!

    • Kosmetická chirurgie: pokud máte problém s vaší fyzickou stránkou nebo chcete změnit nejakou oblast vašeho těla, aby bylo perfektní, budeme vás podporovat ve všech směrech.

    • Exkluzivní Certified Partnership s LiveJasmin zaručuje provoz pro Studio 20 a minimální zisk $ 5,000 za měsíc po prvních 60 dní v našem týmu.

Závazek naší společnosti

Nejlepší webcam studio v Bukurešti a ve světě vám pomůže nechat všechny své finanční starosti, protože je na vrcholu standardních příjmů, budete dostávat dárky a různé bonusy. A co je nejdůležitější, podepíšete právní smlouvu v první den, kdy vstoupíte do našeho týmu. Tímto způsobem budete mít záruku a bezpečné příjmy, a také o tom, že budete mít přesný pracovní podmínky, které byly slíbené při pohovoru.

Celková důvěrnost

The Mansion Studio 20 spolupráce zaručuje úplnou důvěrnost. V první den činnosti jako webcam modelka, si zvolíte pseudonym, který budete používat na virtuálních platformách a vaše skutečné jméno nebude odhaleno nikomu. To je důvod, proč budete jediná, kdo rozhodne, která osoba bude vědět o vaší práci.

Výkonní studio

S více než 18 let zkušeností je Studio 20 je největší franšíza na světě, mezinárodně uznávaná pro svou profesionalitu. Navíc webcam modelky v našem týmu neustále dostávají ocenění na nejvýznamnějších festivalech a slavnostech v této oblasti, takže budete pracovat v profesionálním prostředí.

Pohádkové zisky

Na rozdíl od jiných oblastí činnosti, ve Studiu 20 The Mansion nebudete záviset na předchozích zkušenostech v tomto oboru, takže budete mít možnost vybudovat si úspěšnou kariéru od základů. Pokud budete dodržovat rady trenéra, budete mít sílu svést kohokoliv, a to použitím jenom své inteligence a osobnosti. Tímto způsobem budete záviset pouze na vašem šarmu pro dosažení finančních cílů, které jste si pro sebe nastavily.

    • Jste nespokojené se svou současnou prací? Přijedte do zámku!

    • Chcete více od svého života a chcete objevovat svůj skutečný potenciál? Nemůžeme se dočkat na setkání s vámi v nejnovějším projektu modelingu, Studio 20 The Mansion!

Calea Victoriei, nr 155, tronson 5, etaj 11

(+4) 0786 450 719

angajari.mansion@studio20.com

Galerie Foto Studio 20 Mansion

Studio 20 Mansion

Kontakty

Pokud jsi se dostala až sem, tak vyzkoušej další krok, spoj se s námi! Můžeš nám zavolat nebo zde vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se ti obratem a domluvíme si s tebou pohovor.

KONTAKTY

Studio 20 Bucharest - Unirii:

  • City Business Center, Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, sector 3, Bucuresti, Cod postal 031041
  • (+4) 0786 070 050
  • angajari.unirii@studio20.com

Studio 20 Praha:

Studio 20 Bukurešť- Victoriei:

Studio 20 Iasi:

Studio 20 Penthouse Timisoara:

Studio 20 Pitesti:

Studio 20 Oradea:

Studio 20 Arad:

Studio 20 Ploiesti:

Studio 20 Cluj Napoca:

​Studio 20 Timisoara :

Studio 20 Craiova:

Studio 20 Brasov:

Studio 20 Constanta:

Studio 20 Galati:

Studio 20 Double D Grozavesti:

Studio 20 Mansion:

Studio 20 Men - Male Webcam Modelové:

Studio 20 Cali Kolumbie:

Studio 20 Bogota:

Studio 20 Phoenix:

Studio 20 Los Angeles:

Studio 20 Maďarsko:

SOCIAL